Yhteystiedot

Neuvonta

Valtakunnallinen neuvontanumero
040 9685 985

Suomen etsijäkoirat ry

Yhdistys on perustettu vuonna 2009 nimellä Pirkanmaan etsijäkoirat ry. Jäljestystoiminta on alkanut jo vuonna 2007.

Sittemmin olemme vaihtaneet nimemme Suomen etsijäkoirat ry:ksi ja laajentaneet toimintaamme Pirkanmaalta aktiivisten harrastajien paikkakunnanvaihdosten saattelemina useille paikkakunnille.

Hallitus

hallitus@suomenetsijakoirat.fi

Mari Koskiniemi, puheenjohtaja
mari.koskiniemi@suomenetsijakoirat.fi

Laura Hakanen, varapuheenjohtaja
laura.hakanen@suomenetsijakoirat.fi

Annika Kivekäs, sihteeri, varajäsen
annika.kivekas@suomenetsijakoirat.fi

Tanja Korhonen
tanja.korhonen@suomenetsijakoirat.fi

Nina Ollila
nina.ollila@suomenetsijakoirat.fi

Jäsensihteeri

Kaisa Polso
jasensihteeri@suomenetsijakoirat.fi

Rahastonhoitaja

Tiina Lundan
tiina.lundan@suomenetsijakoirat.fi

Nettisivut

Hanna Johansson
webmaster@suomenetsijakoirat.fi

Alueelliset yhteyshenkilöt

Mikäli lemmikkisi on kadonnut, ota yhteyttä neuvontanumeroon! Ei karkuritapauksia yhteyshenkilöille.

Pirkanmaa: Annika Kivekäs
annika.kivekas@suomenetsijakoirat.fi

Itä-Suomi: Päivi Lindberg-Meuranen
paivi@perrot.fi

Kymenlaakso: Hanna Johansson
hanna.johansson@suomenetsijakoirat.fi