Yhteystiedot

Neuvonta

Valtakunnallinen neuvontanumero
040 9685 985

Suomen etsijäkoirat ry

Yhdistys on perustettu vuonna 2009 nimellä Pirkanmaan etsijäkoirat ry. Jäljestystoiminta on alkanut jo vuonna 2007.

Sittemmin olemme vaihtaneet nimemme Suomen etsijäkoirat ry:ksi ja laajentaneet toimintaamme Pirkanmaalta aktiivisten harrastajien paikkakunnanvaihdosten saattelemina useille paikkakunnille.

Hallitus

hallitus@suomenetsijakoirat.fi

Outi Rajala, puheenjohtaja
outi.rajala@suomenetsijakoirat.fi

Sonja Sandbacka, varapuheenjohtaja
sonja.sandbacka@suomenetsijakoirat.fi

Krista Hakkarainen, sihteeri
krista.hakkarainen@suomenetsijakoirat.fi

Roosa Wessman
roosa.wessman@suomenetsijakoirat.fi

Kaisa Polso, varajäsen
kaisa.polso@suomenetsijakoirat.fi

Jäsensihteeri

Minna Aalto
jasensihteeri@suomenetsijakoirat.fi

Rahastonhoitaja

Tiina Lundan
tiina.lundan@suomenetsijakoirat.fi

Nettisivut

Hanna Johansson
webmaster@suomenetsijakoirat.fi