Yhteystiedot

Päivystys

Valtakunnallinen päivystysnumero
040 9685 985

Suomen etsijäkoirat ry

Yhdistys on perustettu vuonna 2009 nimellä Pirkanmaan etsijäkoirat ry. Jäljestystoiminta on alkanut jo vuonna 2007.

Sittemmin olemme vaihtaneet nimemme Suomen etsijäkoirat ry:ksi ja laajentaneet toimintaamme Pirkanmaalta aktiivisten harrastajien paikkakunnanvaihdosten saattelemina Kanta-Hämeeseen, Pohjois-Karjalaan ja Keski-Suomeen.

Tavoitteemme on laajentaa toiminta-aluettamme myös tulevaisuudessa.

Hallitus

hallitus@suomenetsijakoirat.fi

Elina Louhio, puheenjohtaja
elina.louhio@suomenetsijakoirat.fi

Anna Paananen, varapuheenjohtaja
anna.paananen@suomenetsijakoirat.fi

Inka Yläpelto, sihteeri
inka.ylapelto@suomenetsijakoirat.fi

Laura Lautanen, jäsen
laura.lautanen@suomenetsijakoirat.fi

Nastasia Pråhl, jäsen
nastasia.prahl@suomenetsijakoirat.fi

Miisa Karjalainen, jäsen
miisa.karjalainen@suomenetsijakoirat.fi

Katriina Nurmikolu, varajäsen
katriina.nurmikolu@suomenetsijakoirat.fi

Jäsensihteeri

Karoliina Kinnunen
karoliina.kinnunen@suomenetsijakoirat.fi

Rahastonhoitaja

Karoliina Kinnunen
karoliina.kinnunen@suomenetsijakoirat.fi

Nettisivut

Hanna Johansson
webmaster@suomenetsijakoirat.fi

Alueelliset yhteyshenkilöt

Pirkanmaa: Outi Rajala
outi.rajala@live.fi

Etelä-Savo: Tarja Luostarinen
tarjaluostarinen@windowslive.com

Itä-Suomi: Jonna Matikainen
eastwaykennel@gmail.com

Kanta-Häme: Kaisa Polso
kaisa.polso@gmail.com

Keski-Suomi: Anna Paananen
anna.paananen@suomenetsijakoirat.fi