Yhteystiedot

Päivystys

Valtakunnallinen päivystysnumero
040 9685 985

Suomen etsijäkoirat ry

Yhdistys on perustettu vuonna 2009 nimellä Pirkanmaan etsijäkoirat ry. Jäljestystoiminta on alkanut jo vuonna 2007.

Sittemmin olemme vaihtaneet nimemme Suomen etsijäkoirat ry:ksi ja laajentaneet toimintaamme Pirkanmaalta aktiivisten harrastajien paikkakunnanvaihdosten saattelemina Kanta-Hämeeseen, Pohjois-Karjalaan ja Keski-Suomeen.

Tavoitteemme on laajentaa toiminta-aluettamme myös tulevaisuudessa.

Hallitus

hallitus@suomenetsijakoirat.fi

Tiia Salmi, puheenjohtaja
tiia.salmi@suomenetsijakoirat.fi

Katriina Nurmikolu, varapuheenjohtaja
katriina.nurmikolu@suomenetsijakoirat.fi

Outi Rajala, jäsen
outi.rajala@suomenetsijakoirat.fi

Anna Paananen, jäsen
anna.paananen@suomenetsijakoirat.fi

Inka Yläpelto, jäsen
inka.ylapelto@suomenetsijakoirat.fi

Nastasia Pråhl, jäsen
nastasia.prahl@suomenetsijakoirat.fi

Maria Taivassalo, varajäsen
maria.taivassalo@suomenetsijakoirat.fi

Jäsensihteeri

Maria Taivassalo
maria.taivassalo@suomenetsijakoirat.fi

Rahastonhoitaja

Päivi Hotakainen
paivi.hotakainen@gmail.com

Nettisivut

Hanna Johansson
webmaster@suomenetsijakoirat.fi

Alueelliset yhteyshenkilöt

Pirkanmaa: Outi Rajala
outi.rajala@suomenetsijakoirat.fi

Etelä-Savo: Tarja Luostarinen
tarjaluostarinen@windowslive.com

Itä-Suomi: Jonna Matikainen
eastwaykennel@gmail.com

Kanta-Häme: Kaisa Polso
kaisa.polso@gmail.com

Keski-Suomi: Anna Paananen
anna.paananen@suomenetsijakoirat.fi